Telefon: 0216 364 20 60

WhatsApp: 0533 739 54 05

Misyon & Vizyon

Akabe Mobilya Vizyonu;
Zamanın değişen ihtiyaçlarını araştırarak, esnek yapımızla, öncü ve değişken çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp huzur içinde yaşanılan mekanlar oluşmak.

Akabe Mobilya Kalitesi;
Akabe mobilya olarak kalite anlayışımız; satış endişesi duymadan, neye malolursa olsun en iyi malzeme ve en iyi işçilikle üretim yapmaktır.

Akabe Mobilya Güvenilirliliği;
Müşterilerimiz açısından; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, Çalışanlarımız açısından; adil,sevgi ve saygıya dayalı bir çalışma ortamı sağlayan, Toplum açısından; çevreye, örf ve adetlere saygılı bir kimlik.

Akabe Mobilya Çözümcülüğü;
Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanlarıyla , müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Akabe Mobilya Esnekliği;
Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet şartlarını hızla tesbit edip, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi bu şartlara uygun olarak hayata geçirmektedir.

Paylaş: